menu

Agata Noszczak

Absolwentka kierunku Artes Liberales, specjalizacji – język, komunikacja, idee. Studentka ostatniego roku logopedii, spec. – neurologopedia. W zakresie jej zainteresowań znajduje się komunikacja interpersonalna, emocje, społeczne aspekty mowy, neurologiczne podstawy porozumiewania się, terapia mowy, neurolingwistyka oraz logopedia medialna. Na studiach doktoranckich zamierza prowadzić badania o mowie i emocjach. Praktykantka na oddziale neurologii i rehabilitacji w Wojskowym Instytucie Medycznym. Zajmuje się pracą z głosem, pasjonuje ją dubbing i języki obce. Zwolennicza holistycznego podejścia do pracy z ciałem i mową. Najbardziej kocha śmiać się, tańczyć i śpiewać. W TEDxUniversityofWarsaw jest odpowiedzialna przede wszystkim za przygotowanie mówców do wystąpień i kontakt z mediami.

fot. Wojciech Kazanecki

Anna Fidos

Magistrantka filozofii. Miłośniczka prostoty i nauki. Przed snem czyta „W poszukiwaniu straconego czasu”. Jest odpowiedzialna za współpracę z mówcami oraz PR.

fot. Wojciech Kazanecki

Bartłomiej Gicewicz

Student II roku Finansów Rachunkowości i Ubezpieczeń na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. W projekcie odpowiedzialny za finanse oraz kontakt z mówcami.

fot. Wojciech Kazanecki

Bartosz Wesół

Bartosz Wesół studiuje filozofię i fizykę na MISMaP-ie. Fascynuje go sposób, w jaki fizyka opisuje rzeczywistość oraz jakie ma to konsekwencje filozoficzne. Ponadto zainteresowany jest tym, jak język i kultura (m.in. kino) wpływają na nasze postrzeganie rzeczywistości.

fot. Wojciech Kazanecki

Jan Kwapisz

Jan Kwapisz jest studentem matematyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz absolwentem fizyki. Zajmuje się fizyką cząstek elementarnych, historią Wszechświata oraz ultrazimnymi stanami materii. Jest założycielem oraz prezesem Koła Filozofii Nauki pod opieką prof. dr hab. Krzysztofa Meissnera. Interesuje się historią starożytnego Rzymu, historią Kościoła(ów), związkami między filozofią a teologią oraz ochroną środowiska. Do inicjatywy TEDxUW dołączył, ponieważ idee interdyscyplinarnego patrzenia na rzeczywistość oraz relacje między naukami ścisłymi a humanistycznymi są mu bliskie. W tegorocznej edycji TEDx jest odpowiedzialny za koordynację samego wydarzenia, pozyskiwanie środków finansowych oraz współpracę z mówcami.

fot. Wojciech Kazanecki

Magdalena Front

Magdalena Front. Organizowała także poprzednią edycję TEDx University of Warsaw – ceni TEDx szczególnie za możliwość współpracy z mówcami. Studiuje polonistykę i anglistykę w ramach Kolegium MISH. Działała w samorządzie studenckim, jest sekretarzem Koła Baśni, Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej i Fantastyki. Jej marzeniem byłoby mieć tyle czasu, żeby móc przeczytać wszystkie książki z jednej chociaż biblioteki. Nie ma też takiego języka, którego nie chciałaby się nauczyć. Lubi aktywnie spędzać wolny czas.

fot. Wojciech Kazanecki

Michał Stefaniak

Michał jest jeszcze studentem i kończy studia w zakresie psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie zawodowo zajmuje się inwestycjami hotelowymi. Konferencje TED i różnorodność wystąpień zawsze przyciągały jego uwagę i były okazją do nauczenia się czegoś nowego albo przemyślenia pewnych spraw z innej perspektywy.

fot. Wojciech Kazanecki

Sandra Kublik

Sandra jest współzałożycielką naszej organizacji, której pomysł pojawił się pewnego jesiennego wieczoru podczas rozmowy z Kubą. Od kilku lat jest częścią rodziny TEDx. Wierzy, że najlepsze idee powinny nie tylko unosić, ale i wywierać realny, innowacyjny wpływ na rzeczywistość, a TED jest dla nich wyjątkową platformą komunikacyjną. Na co dzień studiuje w Kolegium Artes Liberales UW i pracuje w środowisku startupowym. W naszym zespole Sandra odpowiada za współpracę z mówcami i relacje zewnętrzne.

fot. Wojciech Kazanecki

Jakub Sawicki

 

Doświadczony mishowiec (już prawie pięć lat w Kolegium MISH), dobrze przećwiczony w meandrach mishowania: łączył z poświęceniem prawo i historię. Do Warszawy wrócił po przelotnym romansie z brytyjską akademią, po którym pozostały mu niezapomniane chwile nauki koptyjskiego. Ostatnio zajmował się pluralizmem wartości Izajasza Berlina. Współorganizator TEDxUniversityofWarsaw w 2016 r. Za Vonnegutem przekonany bokononista.

 

fot. Wojciech Kazanecki